TurkCoder.TK
Kurucumuzdan | Ataşehir Bil Anadolu Lisesi
+90 216 3151517-18

Sosyal Medyada Biz}

Kurucumuzdan

KURUCUMUZDAN
Sayın Veliler, Değerli Öğrenciler

 

 

Sayın veliler, değerli öğrenciler.

24 yıllık tecrübemiz ve aydınlık bir geleceğe ulaşmamızı sağlayacak yeni nesiller yetiştirme aşkıyla Ataşehir Bil Anadolu Lisesi kampüsümüzde hizmet vermeye başlıyoruz.

Bil Okulları olarak gücümüzü 24 yıllık eğitim hayatımızda elde ettiğimiz başarılarımızdan, yetiştirdiğimiz gençlerimizden ve Atatürk’ün açtığı yolda kararlılıkla ilerleyen eğitim kadromuzdan alıyoruz.

Bizler, İstanbul Aydın Üniversitesi’nin uzman akademisyenlerinin desteği ve Bil Yayıncılık ve Uzman Yayınlarının iş birliğiyle sorgulayan, araştıran, sadece bilen değil bilgiyi kullanmayı ve yorumlamayı da becerebilen Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, aydınlık gençler yetiştirmeyi hedefliyor ve bu yolda durmaksızın ilerliyoruz.

Geleceğimizin teminatı gençlerimizi yetiştirirken temel amacımız yalnızca akademik başarıya sahip değil sosyal, üretken, yaratıcı düşünceye ve öz güvene sahip bireyler yetiştirmektir. Okulumuz; öğrencilerimizin yeteneklerini açığa çıkartacak ve geliştirecek olan sanat, spor, kültür, bilim vb her türlü faaliyeti desteklemekte ve her öğrenci için ayrı ayrı tasarlanan parmak izi kadar özel programlarla ilerlemektedir.

Yeni eğitim öğretim yılında yeni kampüsümüzde faaliyete geçecek olmanın gurur ve heyecanını yaşarken bu ailenin bir parçası olan siz değerli velilerimiz ve öğrencilerimize başarılı bir eğitim öğretim yılı diliyorum.

Kurucu
Şener YUKA
Ataşehir Bil Anadolu Lisesi