TurkCoder.TK
Hakkımızda | Ataşehir Bil Anadolu Lisesi
+90 216 3151517-18

Sosyal Medyada Biz}

Hakkımızda

Hakkımızda

Bil Eğitim Kurumları; Bil Dershaneleri, Bil Okulları, Bil Koleji, Anadolu Bil Meslek Yüksekokulu, İstanbul Aydın Üniversitesi, Bil Yayıncılık,  Cancan Yayınları, Bil Çocuk Akademisi kuruluşlarını barındıran Bil Holding’e bağlı eğitim kurumlarıdır. Iso 9001 kalite belgesine sahip olmanın verdiği sorumluluk çerçevesinde sektördeki konumunu 24 yıldır kararlılıkla sürdürmektedir.

Ataşehir Bil Anadolu Lisesi 1994-2015 yılları arasında Kadıköy’de faaliyet gösteren Kadıköy Bil Dershanesi’nin devamı olup gücünü köklü geçmişinden ve aydınlık bir geleceğe ulaşmanın aydın gençler yaratmaktan geçtiğine olan inancından almaktadır.

 Çocuklarımız mühendis, doktor, pilot, aşçı, hemşire, avukat, mimar olabilirler ama görüyoruz ki aynı zamanda iyi bir piyanist, heykeltraş, ressam, müzisyen, atlet, sporcu ve balet de olabilirler.” düşüncesiyle yola çıkan Ataşehir Bil Anadolu Lisesi, 15 kişilik sınıflarda öğrenci odaklı ve aktif dijital öğrenme yöntemine dayalı eğitim sisteminin yanı sıra sanat ve spor programları, sosyal kulüpler, yetenek geliştirme atölyeleri, yurt içi ve yurt dışı faaliyetler, iki dilde yabancı dil eğitimi, güçlü rehberlik ve psikolojik danışmanlık merkezi ve deneyimli öğretmen kadrosuyla yürütülen mentorluk sistemiyle faaliyete geçmektedir.

24 yıllık tecrübemiz, güçlü yayın ağımız ve uzman eğitim kadromuzla aydınlık bir gelecek hedefleyen gençlerimizi Bil ailesine katılmaya davet ediyoruz. “Köklü bir geçmişten, aydınlık geleceğe…